REFERENCE

Ukázky z instalací

UKÁZKA EZS U VÁS DOMA

Využijte bezplatné a nezávazné ukázky

Máte otázky k instalaci EZS?

Nemůžeme Vám poskytnou detaily instalace od našich zákazníků. Pochopte, jedná se o uchování soukromí a bezpečnost našich zákazníků. 

Nabízíme proto zcela bezplatně a nezávazně ukázku přímo u Vás. Na místě Vám ukážeme systém jak funguje a vysvětlíme veškeré dotazy, které nám položíte. 


Neváhejte nás tedy kontaktovat. Předvádíme funkční produkt, nikoliv plastové atrapy, takže si můžete skutečně "osahat" funkční systém. Také Vám samozřejmě ukážeme, jak se dá systém využít na automatizaci, nebo jak jej pohodlně můžete ovládat mobilním telefonem.Certifikace

Abychom mohli garantovat neustálou kvalitu našich instalací, vyžaduje výrobce Jablotron pravidelnou certifikaci jednou za 2 roky.

 

Šli jsme ale ještě dál a necháváme se certifikovat každý rok. Jsme certifikovaným partnerem Jablotronu, systémů Oasis 80 a Jablotron 100. Provádíme instalaci zabezpečovacích systémů s certifikací pro stupeň 2 dle legislativy EN 50131

Čísla licencí: S20350, S24077, S27354, S33304

 

Jsme certifikováni pro profesionální aplikace v systému  protipožární ochrany HILTI, včetně správných prostupů a následného utěsnění podle vyhlášky č.246/2001 Sb.

Číslo osvědčení: JH-20240129/13 1/1

 

Zákaznické reference

Jelikož pracujeme v oboru, kde soukromí a utajení veškerých informací o klientech, je základním předpokladem, není bohužel možné veřejně publikovat seznam instalací a kontaktů na tyto klienty.


Ti, kteří se dobrovolně rozhodli poskytnout vlastní zkušeností, sdělili tento názor přes nezávislou společnost NejRemeslnici.cz, kteří se starají o to, aby všechny reference byly prověřeny. Pokud i Vy chcete naši společnosti prověřit, stačí kliknout na logo Nejremeslnici.cz.

Spolupracujeme