NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY

...a odpovědi

Proč nemáte na webu ceník samostatných komponent?

Typová instalace na kvalitně instalované zabezpečovací zařízení neexistuje. Nedodáváme čínské alarmy, které běžně koupíte v hobby marketech, protože nejsou kvalitativně v žádném případě na úrovni zabezpečení kategorie II.


Naše alarmy jsou vždy sestavované na míru a podle potřeb zákazníka, ale hlavně způsobem, aby byly funkční. Protože jen funkčnímu alarmu, který nemá tři falešné poplachy denně, budete věřit a nebudete se ho bát.


Instalujeme zabezpečovací systémy, kterých se naši zákazníci nebojí, které jim budou pomocníkem a ne zlým stresujícím pánem.

Důvodem je, že neprodáváme alarm. Prodáváme kompletní řešení zabezpečení.

Provádíte také následné elektrikářské práce?

Ano. V rámci zabezpečení provádíme kompletní služby, tedy i elektrikářské práce, pokud jsou vyžadovány i případné revize.

Montujete i do pasivních domů?

Ano. Pravidelně absolvujeme školení na nejnovější technologie a tam kde je to žádoucí také procházíme testy. Ať už se jedná o dům s parozábranou, popř. dřevostavby, vždy dodržujeme předepsané technologie.

Zajišťujete instalaci i jiných výrobců zabezpečení než Jablotron? A případně, můžu si koupit vlastní systém, který pouze nainstalujete?

Ne. Instalujeme pouze Jablotron, protože máme dlouhodobě dobré zkušenosti s tímto výrobcem. A ne, neinstalujeme vlastní systémy. Nejsme pak schopni garantovat kvalitu a to je v rozporu s naší vizí

Jaká je záruka na zabezpečovací systém?

Standardní záruka výrobcem je daná 2 roky. V případě naší instalaci přidáme k této dvouleté záruce také další tři roky bezplatného servisu a v případě využití pultu centrální ochrany ještě další dva roky. Tedy celkem můžete získat až 7 let.

Připojíte zabezpečovací systém také na pult centrální ochrany?

Ano. Ke každé instalaci od nás navíc dostanete tři měsíce plné ochrany zásahovou jednotkou zdarma. Poté se můžete svobodně rozhodnout, jestli budete pokračovat nebo ne.