ZABEZPEČENÍ JABLOTRON

Proč instalujeme Jablotron 100?

Spolehlivé zabezpečení a ochrana jsou klíč ke spokojenému životu a práci

S alarmem JABLOTRON 100 je vaše rodina v bezpečí a navíc s ním můžete ovládat světla nebo garáž. To vše i na dálku přes aplikaci MyJABLOTRON.

 

Ovládání systému je navíc hračkou:

Segmenty fungují jako semafor. Když svítí zelená, alarm je odjištěný a vy se můžete volně pohybovat po domě.


Naopak červená stejně jako na přechodu značí STOP. Dům je zajištěný proti zlodějům a neoprávněné vniknutí alarm ihned zaznamená.


Díky světelné signalizaci na klávesnici alarmu okamžitě vidíte, co je a co není chráněno.

MOBILNÍ APLIKACE

Pomocí mobilní a webové aplikace MyJABLOTRON nastavíte na dálku váš alarm a ovládáte zařízení nebo spotřebiče v domě.

 

Ať už jste na dovolené, v práci nebo jste si jen odskočili na nákup, máte přehled o tom, co se doma děje.

 

Aplikace mimo jiné umí:

 • Nabídnout přehled o všech zařízeních od Jablotronu
 • Ovládat váš alarm stejně jako na klávesnici
 • Zobrazit foto z detektorů v místnosti
 • Sledovat teplotu nebo spotřebu energií
 • Ovládání pomocí widgetu až 5x rychleji

KLÍČENKA

Ovládajte systém dálkově, designovým ovladačem. Umožňuje nejen zastřežit systém, ale dokáže ovládat i různá elektrická zařízení či vyvolat tísňový poplach.
Navíc komunikuje obousměrně - ovladač Vám potvrdí provedení akce zpětnou optickou a akustickou odezvou. To vše i na více systémech JABLOTRON 100 (například doma a v kanceláři). Nemusíte tak mít víc ovladačů najednou.

APPLE WATCH

Ovládajte systém také pomocí chytrých hodinek. Zajišťování, odjišťování, nebo třeba ovládání spotřebičů se stane ještě jednodušší.

CO OD NÁS ČEKAT

Co jsou naše silné stránky?

 • Bezdrátové systémy

  Hlavní výhodou je bezesporu minimální stavební zásah do existujícícho interiéru. Veškerá komunikace prvků je šifrována a je 100% chráněna proti napadení. Detektory vynikají nízkou spotřebou baterií. Drobnou nevýhodou je nutnost měnit baterie v jednotlivých periferiích.
 • Drátové systémy

  Do připravované novostavby, rekonstrukce, popř. do komplikovaných prostor, využíváme drátové detektory. Zkrátka tam, kde nevadí náš stavební zásah. Tato forma instalace je o něco ekonomičtější. Není nutné měnit baterie v jednotlivých detektorech.
 • Domácí i firemní automatizace

  Ovládání posuvné brány, garážových vrat, automatické závlahy, automatické rozsvěcování příjezdové cesty i jiné složitější akce - a to vše stále v rámci zabezpečovacího systému. O tom, že to děláme dobře, svědčí jistě i ocenění výrobcem Jablotron za "Vychytávku roku"
 • Standardní záruka je pro naše systémy 5 let. V případě, že navíc využijete připojení na PCO, pak přidáme další 2 roky - tj. 7 let záruky. Protože co instalujeme, tomu věříme.
 • Nabízíme unikátní podporu, jak záruční, tak pozáruční. Dohled nad námi instalovaným EZS je po celou dobu životnosti zcela BEZPLATNĚ.